SIK SORULAN SORULAR

16 Tem 2017ŞİFREMİ VERMEM GEREKİR Mİ?

Hayır. Hesap şifrenizi kesinlikle talep etmiyoruz.

TAKİPÇİLER GERÇEK PROFİLLER Mİ?

Evet. Takipçiler %100 gerçek ve aktif TÜRK kişilerdir. Sıfır takipçili ve hiç paylaşımı bulunmayan hesapları kesinlikle kullanmıyoruz.

TAKİPTEN ÇIKAN KULLANICILAR OLUYOR MU?

%100 Aktif Gerçek oldukları için paylaşımlarınızı beğenmeyip takibi bırakanlar Olabilir bu size bağlıdır. Zaten Takibi bırakmamaları için takipçilerin bot olması gerekir. Takipçilerinizin gerçek olduğunun kanıtıdır bir anlamda takibi bırakanlar olması.

ÖDEMEDEN SONRA SİPARİŞİM NE KADAR SONRA TAMAMLANIYOR?

Siparişiniz 5-10 Dakika içinde teslim edilir.(Sistem yoğunluğuna göre gecikmeler yaşanabilir. Maksimum teslim süresi 2 saattir.)

PROFİLİMDEN REKLAM VEYA HABERSİZ PAYLAŞIM YAPILACAK MI?

Hayır. Instagram profilinizden kesinlikle bilginiz dahilinde olmayan paylaşımlar yapılmaz. Sunmuş olduğumuz hizmet profesyonellerin ve kurumsal şirketlerin tercihleri arasındadır. Güvenli bir şekilde tüm profilleriniz için takipçi satın alabilirsiniz.

NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM?

Garanti, İş Bankası ve Finansbank hesaplarımıza Havale veya EFT yoluyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SİPARİŞ GİZLİLİĞİ?

Tüm alışverişlerinizde gizlilik öncelikli konumuzdur. Alışverişleriniz bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

Bu Yazı İle İlgili Diğer Yazılar

İnstagramda Türk Takipçi Satın Alma

İnstagramda Türk Takipçi Satın AlmaÜlkemizde en çok kullanılan sosyal platformlardan birisi de İnstagramdır. Kısa süre içinde yaygın hale gelen bu sos...

Takipçi Satın Al İnstagram

Takipçi Satın Al İnstagramTakipçi satın al İnstagram... Bu işlem nedir, nasıl yapılır açıklayalım. Sosyal medyanın en önemli ve en popüler sitelerinde...

Bot Takipçi Tuzağına Dikkat

Bot Takipçi Tuzağına DikkatKurulduğu günden bugüne hem üye anlamında hem de maddi değer anlamında artan bir ivmeyle büyüyen instagramın 2016 yılı itib...