Kim derdi Rihanna bu hale gelecek

Barbados asıllı ünlü şarkıcı Rihanna, ülkesindeki Crop Over Festivali’ne katıldı.

HER YIL FARKLI BİR RIHANNA

Rihanna kostümleriyle göz doldurmasının yanında, önceki yıllara kıyasla   kıyaslandığında adeta farklı birine dönüşen Rihanna’nın oldukça fazla kilo almış olması da dikkatlerden kaçmadı.

Önceki katılımlarıyla kıyaslandığında adeta farklı birine dönüşen Rihanna’nın oldukça fazla kilo almış olması dikkat çekti.

HAYRANLARI ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Rihanna’nın ‘Crop Over’ festivali için seçtiği kostüm sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter ve Instagram kullanıcıları ünlü şarkıcının gözalıcı taşlarla bezeli rengarenk kostümüne bayıldı.

Memleketi Barbados’ta şeker kamışı hasadını kutlamak için düzenlenen Crop Over festivaline katılırken giydiği kostümler geçtiğimiz yıllarda da büyük beğeni toplamıştı.

UMURSAMIYOR

Geçtiğimiz günlerde, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un eşi Brigitte Macron ile Paris’teki Elysee Sarayı’nda bir araya gelen Rihanna’nın “oversize” model ceket giymesi kilolarını gizlemek için yaptığı bir tercih olarak eleştirenlere Instagram hesabından yanıt verdi.

Rihanna, Amerikalı hip hop şarkıcısı Gucci Mane’in 2007’deki kilolu halini ve 10 sene sonraki fit halini yanyana paylaşarak, “Eğer en kötü halimle idare edemiyorsan en iyi halimi haketmiyorsun.” notunu düşmüştü.